Bayat Mama

Mariana

Kuru mamanın bayat olduğu nasıl anlaşılır?

7 CEVAP

Mariana

Kedim yemeye devam ettiğine göre mamada bir sıkıntı yok :)

Kediniz yemez:)aroma eski guzel kokusuyla kokmayabilir:)

Ben bayat mamanin elde yagli kaldigini duymustum hatta kediler o yüzden daha çok yiyormus yazıyordu bende anlayamiyorum

Ben ilk defa sizden duyuyorum boyle birsey oldugunu cunku royal canin baby cat yagli bir mama elinizde yag kaliyor

DogaM

Son kullanma tarihi yazmıyor mu? Kediler bazen bozuk mamaları da yiyebilir, o şekilde anlayamazsınız.

Mariana

son kullanma tarihi var ama büyük paket aç kapa hava alıyor o bakımdan dedim ben :)

kedianasi

minik kaplara alın sürekli paketi açıp kapama sorununuz olmaz mamada bayatlamaz