Kedi Çiftleştirme

meloniko

erkek kedim için evimize misafir gelen dişi kedi 3 günlük bir oyun çiftleşme isteğinin sonunda bu gün birden bire köşe bucak saklanacak yer aramaya başladı.bunun sebebi kızgınlığının geçmesimi yoksa hamile halmasımı acaba?ve dişi kedi kendi evine gittiği zaman erkek kedimin onu unutması yada onun kokusunu unutması için yapabileceğim birşey varmı?

4 CEVAP

DogaM

Çiftleştiklerini gördünüz mü? Eğer görmediyseniz büyük ihtimalle kızgınlıktan çıkmıştır.

meloniko

evet gördüm iki hafta boyunca günde belki 10 kerelerine şahit olmuşumdur.

SelinTuksal

o zaman hamile olabilir. dişi kedinin sahibine ne diyeceksiniz??????

SelinTuksal

pardon siz çiftleştirmek için mi misafir geldi size dişi kedi.