Kısa Tüy Olan Mi? Uzun Tüy Olanmi?

MiaDamlaa

Anket

Uzun almalısın
(2 oy)
Kısa almalısın
(9 oy)
Toplam (11 oy)

Kedimin tüyleri için furminatör alacağım kedim tekir kedi tekir kediler için uzun mu alınmalı kısa ki tüyleri çok var uzun alsam mı diye düşünüyorum uzun kısa farkeder mi?

4 CEVAP

DogaM

Kedinizin tüyleri kısa. Yeni kısa tüyler için olanını almalısınız.

eltarcin

Tekirler büyük çoğunlukla kısa tüylü oluyor,ama uzunlar da var.Büyük ihtimalle kendinizin tüyleri kısa. O nedenle kısa tüylü kediler için olanından almanızı öneririm.

keremcavuss

tekirler genelde kısa tüylü olur

MiaDamlaa

Teşekkürler :)