Sokak Kedilerine Yardım.

Zeynepker

merhaba yaşadığım yerlerdeki sokak kedileri için onlara zarar vermeyecek aynı zamanda beni maddi sıkıntılara sokmayacak bir mama arıyorum kuru veya yaş fark etmez.şimdilik uyduruk mamalar ile besliyorum ama onlara zarar gelecek diye korkuyorum.yaş mama olarak kendi kedimin mamasını onlara paylaştırıyorum ama kuru mama olarak whiskas kullanmak zorunda kalıyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

12 CEVAP

zeynepgurgen

Bonacibo alabilirsiniz.

eltarcin

Katılıyorum.Bonacibo kullanabilirsiniz. Ya da ********* dan Mito Premium 15kg si 70tl ye ücretsiz kargo ile alabilirsiniz.Şahsen ben öyle kullanıyorum. Hem balıklı daha iyi hemde bayıla bayıla yiyorlar.(kokusu sağolsun:D)

Zeynepker

daha önce **********ya bakmıştım ama güvenememiştim econature adlı mama da sizce kalitelimidir?eğer kaliteli ise yakında bir yerde satılıyor görüp almak herzaman için daha iyidir.yoksa sipariş vereceğim.:))

ilknrdaisy

********* çok güvenilir bir site sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz :)

eltarcin

Tavuklu olduğu için ve fiyatından da anlaşılacağı üzere kalitesiz olduğu için önermem.Bunu alacağınıza ********* dan alın daha iyi.Tavuklu neden önerilmiyor?Çünkü (sizde veriyormuşsunuz zaten )ucuz tavuklu mamalar artık iyice kedilerde alerjiye sebep oluyor.O nedenle balıklı veya etli öneriyorum.Görüp almak konusunda mitoyu ben kullandım (premium)*********dan sipariş ettim ve sorun yaşamadım.Pet Shoplardada bulabilirsiniz :)

Zeynepker

hepinize çok teşekkür ederim.en kısa sürede temmiz mamadan mamayı temin edeceğim.:D

zeynemila

güvenli bir alışveriş sitesidir **********

eltarcin

:) :) :)

zeynemila

ben ************dan da **********danda aldım . mito premiu çok güzel

keremcavuss

newcat öneririm

eltarcin

@keremcavuss
New Cat tavuklu bir mama.Balıklı ve etli mamalarıöneririm.New Cati bir süre kullandım,seviyorlar.En azından bütçeniz uygun değilse New Cat öneririm.

Zeynepker

buraya cevap yazmış,cevapları beyenmişveya sadece gözatmış herkese teşekkür ederim.:)