Kedilerde Tüy Yumağı İçin

MinelG

Arkadaşlar kedim yumağını kusmaya çalışıyordu sizde bana malt önermiştiniz ben GimCat in Extra antihairball aldım ama ne kadar vermem gerektiğini ya da ne sıklıkla vermem gerektiğini bilmiyorum.Rica etsem bilen biri anlatabilir mi?

8 CEVAP

Zeynepker

merhaba bende aynı maltı kullanıyorum ben üç günde bir yaklaşık olarak 2cm kadar veriyorum.daha sık aralıklar ile de kullanabilirsiniz ama ben 3 günde bir olanını daha sağlıklı buluyorum.eğer isterseniz kediler için olan çimenide ekstra olarak kullanabilrsiniz.

ilknrdaisy

Ben 2 günde bir 1 cm şeklinde veriyorum. Size kedi çimide tavsiye ederim hem daha sağlıklı hemde en azından benim kedimin çok hoşuna gidiyor :)

MinelG

Teşekkür ederim ona da bakacağım :)

zeynemila

ben her gün yarım cm kadar veriyorum

408ghost

Malt macunlar kediye ekstra bi enerji veriyo :) Hergun vermeyi dusunuyorsaniz size tavsiyem sabahlari verin.Gece vakitlerinde verirseniz yerinde duramayabilir

Beaphar ve triexie kullaniyoruz ama gimcatte guzel ben baya veriyorum bas parmagim kadar cok mu veriyorum bu durumda?

Bizim veterinerimiz baş parmağın ilk boğumu kadar haftada bir kez vermemizi önerdi.

keremcavuss

3 günde bir 2cm yeterli