Köpekler Kardeşini Unutur Mu

huseyin1

1 yaşında erkek köpeğim var insanlar ve köpeklerle arası çok iyi çok sosyal hatta hep sokak köpekleri ile oynar ancak ben köpeğimin kendi kardeşlerinden birini sahiplenmeyi düşünüyorum arkadaşım özel bir nedenden dolayı sahiplendirmek istiyor barınağa gitmesini istemiyorum kendi köpeğimin de kardeşi olduğu için birbirlerini hatırlarlarsa daha da mutlu olabilirler diye düşünüyorum sahipleneceğim kardeşi de 1 yaşında ve dişi bizim bahçemiz de baktığımız 1 dişi köpeğimiz daha var 7-8 aylık onunda köpeklerle arası iyi ancak sahiplenmeyi düşündüğüm köpek anne ve kardeşlerinden ayrıldığından beri başka köpek görmemiş acaba birbirlerini tanırlar mı yada sorun olur mu biraz araştırma yaptım net sonuç bulamadım bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

2 CEVAP

Ssenaa51

Merhaba uzun zamandir köpek görmemiş demisiniz benim de iki tane köpeğim var ve büyük olan köpeğim küçüğe ilk geldiğine biraz saldırgan davramıstı o yüzden ikisini beraber tasmayla bi yavaş yavaş yan yana getirin baktınız saldırmaya kalktı ikisini ayrı yerlerde tutmanizi tavsiye ederim zaten 2-3 gün içerisinde bunu kabullencektir her gün ikisini bu şekilde tasmayla çok bitismemek şartıyla yan yana gezdirin bizim ki bahçeyi sahiplendiği için saldırgan davranmisti biz de bu yüzden bahcenin dışında tasmayla yanastırmıstık 2-3 gün yapınca alıştılar şimdi gayet mutlular :)))

huseyin1

sahiplenmeyi düşündüğüm köpek zaten kendi köpeğimin öz kardeşi bahçede tek kalmış hep bende bahçede bakacam zaten eve almicam birbirlerine saldıracaklarını zannetmiyorum ama acaba kardeş olduklarını hatırlarlar mı