Kedimde Çıkmayan Tüy Sorunu

Elvang35

Kedimde kısırlaştırdıktan sonra o dikiş bölgesinde bidaha tüy çıkmadı 8 ay oldu. O bölgede tüy nasıl çıkar napabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

4 CEVAP

MrsYum

Yakın bir vetenerine götürebilirsiniz veya detaylı anlatım için veterinerlerin soru-cevap bölümleri var ordan bilgi alabilirsiniz okuduğum bir yerde sarımsak tozu ve su karışımı süren oluyordu

zeynepgurgen

Kantaron yağı kullanabilirsiniz. Çok etkili oluyor.

kedilimadam

Gözlemliyor musunuz?O bölgeyi sürekli yalıyorsa bu da o bölgedeki tüy oluşumunu engelleyebilir

Elvang35

Kedim dikişleriyle çok oynadı kopardı yaladı o bölgeyi hiç rahat bırkmadı ve haliyle tüy çıkmadı orası boşluk kaldı tamamen çıplak o dikiş yeri ve etrafındaki tüylerde kısa kaldı çok yavaş uzuyo omega 3te kullandım oda çok çok işe yaramadı