Yetişkin Kediler İçin Yaş Mama Tercihi

cinpop

Yetişkin kedim için tavsiye edebileceğiniz yaş mama markası nedir acaba?haftada 1 mi vermem lazim yaş mamayı?

2 CEVAP

zeynepgurgen

Schesir ve Naturea alabilirsiniz. Ki zaten yaş mamalar açıldıktan sonra en fazla iki üç gün bekletilmelidir. iki üç güne bölüp birer öğün halinde verebilirsiniz.

eltarcin

İnsinct,Schesir,Gimcat,Brit Care (Brit değil),Animonda,Sapphere kullanabilirsiniz.Hangisi uygun gelirse.Ama dediğim gibi Brit care Sadece Brit değil (Mavi paketli değil konserve olanlar yani :D )