Köpegim Aglıyor

elfsyf

1 aylık terrier köpegim var,1 haftadır bizde ve son 2 gündür ahlayıp duruyor,yanıma gelmek istiyor ne yapmalıyım?

4 CEVAP

akitalove

Daha alisma surecinde ve kardeslerinden veya annesinden ayrildigi icin bu normal bi surectir onunla bol bol ilgilenmelisiniz

Ssenaa51

Merhaba daha yeni sahiplenmissiniz ona biraz daha fazla ilgi gösterin ilk haftaları size ve eve alışması zaman alabilir bu yüzden onu sevin oyunlar oynamaya çalışın sizin güveninizi kazanmasıni sağlayın ağlaması gecicektir diye düşünüyorum :)

akitalove

1 aylik bir bebegi neden sahiplendiniz ? Gecerli bi nedeniniz varmı

00ozlm00

Eğer iş sahibiyseniz onla çok daha fazla ilgilenmeniz gerekir benim Amerikan cooker köpeğim vardı annesi Doğumda öldü maalesef ilk aylar şefkat ister bu yüzden en az 4-5 gün alışma süreleri vardır eğer çok küçükse