Yarın Kısırlaştırıyorum

Poyraz98

19 Mayıs 2017 doğumlu erkek kedimi yarın kısırlaştıracağım korkuyorum bir sorun çıkar mı diye veteriner bir sorun olmıcağını söyledi. Ama yinede korkuyorum yapmam gereken dikkat etmem gereken bişey varsa bilgilendirirseniz sevinirim :))

1 CEVAP

Atll

Ben de kedimi yakin zamanda kısırlastırdım.Ameliyati yapan veteriner hekimimiz gercekten cok iyiydi ve ameliyat sonrasi hicbir sıkıntı cikmadi.Bu yuzden sececeginiz veteriner hekim onemli onceden biraz arastirin derim.Ameliyat sonrasi da dikkatli olun yani kedinizi kontrol edin sikca bi anormallik olmaz ama olursa hemen veterinerinizi arayin.