Evde Kedi Beslemek İstiyorum Hangi Tür Kedi Almalıyım

damladamal

evime kedi almak istiyorum ama hangi ırk-tür den alacağıma bir türlü karar veremedim yardım ederseniz sevinirim

42 CEVAP

Sana bir tavsiye Himalayan sana layık bir kedi

Bence tekir olmaz. Çünkü mevsimlik tüy döker. Siyam

Gamzeatkin

Himalayan

Serem

Scottish Fold alabilirsiniz çok uysaldırlar çok akılıdırlar tüyleri az dökülür çocuklarla çok iyi anlaşırlar çokta akılıdırlar sahiplerine çok düşkün olurlar kucakta dururlar
Ama tekirde alabilirsiniz

Serem

evrimpolat sana katılıyorum ben cins aldım ama asla bırakmam ben oğlumu zaten biz ailecek hayvanları çok. Severiz sana katılıyorum öyle yapanlara çok sinir oluyorum

NisanBidik

almayın sahiplenin geceleri sokaktaki kedilere bakıp empati yapın

Busracaki

Arkadaşım parayla kedi alma lütfen sahiplen illa cins istiyorsan bu sitede ve diğer platformlarda birçok yuva bekleyen cins kedi var sahiplen birini emin ol her kedi sevgiyle güzeldir..

Cnsygt

Parayla almayın sahiplenin lütfen veterinerler yuva bekleyen yavru kedilerle dolu

Benim chinchilla kedim var 5.kattan aşağı düştü veterinerde çok üzülüyorum bence chinchilla al oyuncu,benimki fazla uyumuyorum,

Omermulhan

Tekir kedi cok uysal ve oyun oynamayi severler be im kedimde tekir her sabah kapida miyavlar kuyruguyla kapiyi calar akılıdırlar ayrica

gizem13

Bence himalayan cinsi almalısın benimde kedim var paris diye dişi sadıktır ve çok oyuncudur yumuşak tüylere sahiptirler

Silamrkz

Kesinlikle sahiplen bakıma muhtaç bir sürü kedi var dışarıda