Köpeğim Doberman Cok Yemek Yiyor Ama Çok Zayif Ne Yapmaliyim??

doberman cinsi cok yemek yiyor ama kilo alamıyo 5 yasında

8 CEVAP

eren

acana hills veya nd köpek mamalarından birini kullanmanızı öneririm.herhangi bir sağlık sorunu yoksa eğer çok egzersiz veya hareketlilikten dolayı olabilir.

eren

ne tip mamayla besliyorsunuz?

kemall

kaç kilo şu an? diğer doberman köpeklerine göre mi sıska yoksa başka köpek ırklarıyla mı kıyaslıyorsunuz?

Dnzldss

benim labrador cinsi köpeğimde de aynı problem vardı.biz onun yerini değiştirmiştik.Stressten dolayı yapmış.Geri yanımıza alınca düzeldi.Stresse bağlı olabilir..Son zamanda yaptıgınız değişiklikleri gözden geçirin

dobermanlara göre kiyasliyorum 24 kilo normal bi doberman 34 35 kilo olurmus ev yemeği mama karişik besliyoruz

Teşekkürler ☺☺

kemall

yürüyüş veya eğer yapıyorsanız egzersizlerinin süresini azaltmayı deneyebilirsiniz

mge1978

benim cane corsum da çok yiyor günlük 1,5 kilo mamayla karışık konserve fakat akşan 1 saat hızlı tenpolu yürüyüş yapıyoruz vücudu fit harekete bağlı kilo almaz