Kesimin 6 Günde Bir Kızgınlığa Girmesi Normalmi

emrezrtrk

Kesim 6 aylık dişi 6 günde bir kızgınlığa giriyor sizce normakmi ne yapmalıyım??? Evin sıcaklığından olabilirmiş?

3 CEVAP

kedilimadam

Normal.Benim kedim de aşağı yukarı haftada bir kızgınlığa giriyordu.Evde bakılan kedilerde böyle durumlar olabiliyor çünkü iyi beslenme, düzgün bakım vs gibi etkiler onların daha erken kızgınlığa girmelerine neden oluyor.Yapabileceğiniz şey kısırlaştırmak ya da çiftleştirmek.Onun dışında kızışma dönemi ile ilgili uygulanabilecek sağlıklı bir yöntem yok.1ay daha sabredip çiftleştirmenizi ya da kısırlaştırmanızı öneririm.

Breda

Bizimki de ayni..

dollfacepersian

Şu konuya bakmanizin yararı olacaktır diye düşünüyorum https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/14263-cok-bagiriyor