Tel Örgünün Üstünden Atlamasını Nasıl Vazgeçırtebilirim

benım ıkı yaşında kangal kırması köpegim var başka köpeklerden gördüğü zaman durmadan tel örgülerden atlayıp çıkıyor burada çok sürüler var onlara sarıyor bu yüzden çok köpek katletmişler, çok korkuyorum bir şey olacak diye nasıl onu vazgeçırtebılırım bu huyundan lütfen yardımcı olun ..şimdiden teşekkürler ..

4 CEVAP

Robin

o zaman köpeğinizi bağlamalısınız. tel örgü alanı içinde gezebilmesine olanacak sağlayacak kadar uzun ama tel örgüden çıkmasını engelleyecek kadar da kısa bir kayışla bağlayın derim

Ahmtasarim

Tel örgüleri yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Başka bir alternatif bağlayacağınız yada koyacağınız bahçeniz varsa o bölgeyi değiştirebilirsiniz... Huylu huyundan vazgeçmez :) Sizin alternatif üretmeniz lazım.

eren

bu tip bir eğitim için profesyonel destek şart. eğer böyle bir imkan yoksa en iyi çözüm tel örgüyü yükseltmek

buna imkan yok benim sokaktan topladıgım 30 tane kedı 9 tane büyük 10 tane yavru köpege bakmaya çalışıyorum emeklı maasımla.. ya sahıplendırecegım o çok zor yada en kötüsü hiç istemedıgım halde barınaga verecegım burda öldürecekler yoksa :(