Uçak Yolculuğu

Crnrts

Yurtiçi evcil hayvan taşıyan var mı? Pegasus'la Adana'ya uçacağız. Rezervasyon yaptırdık aşılar tam belediyeye kaydımızda var çip taktılar. Pegasus sitesinde sağlık belgesi de yazıyor o belgeyi nerden alacağız?

5 CEVAP

Veterinerinizden belgeyi talep edebilirsiniz.

sekersoytolga

Belediye kaydı dediği şey çip takılırken kaydedildiği atıyorum ibb veri tabanı. Çipliyse zaten belediye kaydı oluyo otomatik olarak

Crnrts

Teşekkürler aldık ama boşa almışız sadece kuduz aşısına baktılar

dilex

Belediye kaydi ve cip ilkkez duyuyorum.? Bnm kedimin belediye kaydi yok.ucamaz mi ?

Crnrts

@dilex bakmadılar bile ona gerek yokmuş sanırım