Kedim Kızgınlık Döneminde Çok Bağırıyor

seymavc

6 aylık dişi kedim kızgınlık döneminde çok bağırıyor konuşuyor bunun geçmesi için kısırlaştırmak dışında ne yapmalıyım

3 CEVAP

kedilimadam

Kısırlaştırma ya da çiftleştirme dışında ne yazık ki bir şey yapamasınız...Evde bakılan kediler kızgınlık dönemine erken giriyorlar. Dolayısıyla 6aylıktan sonra dilerseniz çiftleştirir dilerseniz kısırlaştırabilirsiniz ama şahsi önerim ona bir kerelik annelik duygusunu tattırın sonrasında da kısırlaştırın.

Elini biraz ısla tüğlerine sür onu yalamakla oyalanır. Tekrar bağırmaya başlayınca aynı yöntemi yapabilirsin. Ben sudan çok lavanta yağıyla yapıyorum hem rahatlar diye

yasement

Gezdirme tasmasi ile gezdirmek enerjisini atmasini ve biraz yorulmasini sagliyor. Disi daha rahat olur hatta, cunku erkek kedi disarda baska erkek kediyi gorunce bir miktar teror estiriyor. Tasmanin govde bolumunun hic gevsek olmamasi gerek ve ipi iyi tutmali.