Araştırma (Katılır Mısınız?)

Feronia

Merhaba,
Ben bir araştırma için veri topluyorum. Başka platformlardan da topladığım verileri bir arada grafik haline getirip blogumda paylaşacağım. Lütfen aşağıdaki soruları cevaplar mısınız? (Tümünü cevaplarsanız sevinirim, eksik cevapları veri olarak kullanamıyorum.)

  1. Beslenme şekliniz nedir (Kuru mama, yaş mama, BARF, ev yemeği vb.)?

  2. -Ev yemeği veya raw/whole prey ile besleyenler bunu atlasın-
    a. Mama (herhangi bir türde) kullanıyorsanız markası nedir?
    b. Ev yapımıysa (BARF, homemade) -yaklaşık- % kaç et kullanıyorsunuz?

  3. Neden böyle bir beslenmeyi tercih ettiniz? (Araştırma, hayvanımın damak zevki, veteriner önerisi vb.)

  4. Hayvanınızda herhangi bir sağlık problemi var mı? Varsa ne?

  5. Hayvanınız...
    a. Kedi mi, köpek mi?
    b. Kaç yaşında?
    c. Kısır mı?
    Katılanlara şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum. :)

48 CEVAP

bozkir

Google formlar kullanin bence hem cevaplamak hem veri toplamak daha kolay olur

Feronia

Teşekkür ederim, öyle yapacağım.

ursaminor

  1. Yaş mama ve kuru mama

  2. a.Yaş mama: schesir ve instinct Kuru mama: Acana (pasifica veya grasslands) ve N&D az tahıllı (morina balıklı portakallı) karışımı

  3. araştırma ve barf/homemade hazırlamak için vaktimin olmaması

  4. Alerji - Tavuk alerjisi

  5. a.Kedi
    b.14 aylık
    c.hayır

KedimVar

  1. Kuru mama
    a. Orijen Regional Red

  2. Evde yapacak zamanımın olmaması ve araştırmalarım.

  3. Yok

  4. Kedi
    b. Birisi 10 aylık, diğeri 4 yaşında.
    c. Kısır değiller.
    Diğer cevapları da merak ediyorum. :)

canakavi

  1. Yaş ve kuru mama
    a.Kuru mama BonaCibo
    Yaş mama Brit Care
    2.Araştırma ve evde kendi mamamı hazırlamam için yeterli zaman bulamamak.(Ama Barf/Homemade için annemi ikna ettim ona geçiş yapmayı düşünüyorum.)
    3.Sağlık problemimiz yok.
    5.a.Kedi
    b.2yi doldurduk
    c.Hayır

Reyyanhan

1.kuru vr yaş mama
2. Orijen six fish ve nd düşük tahıllı morina balıklı yaş mama schesir
3.Vakitsizlik
4.şükür yok :)
5.a.kedi
B.12 aylık
C hayır

Feronia

Kendim de doldurayım. :D Hepinize teşekkür ederim.
.

  1. BARF

a. -
b. %60
3. Araştırma
4. Yok
5.
a. Köpek
b. 1 yaşında
c. Kısır değil

ursaminor

  1. yaş mama ve kuru mama

  2. a.yaş mama: royal canin yorkshire terrier adult, gimdog ragout serisi - kuru mama: royal canin yorkshire terrier adult

  3. denediğimiz diğer hiçbir yaş ve kuru mamayı yememesi (n&d, acana, orijen, instinct vs.)
    4.Yok
    5.a.Köpek
    b.2 yaş
    c.hayır

dollfacepersian

  1. Kuru mama ve yaş mama

  2. a. Kuru:N&D düşük tahıllı morina balıklı portakallı. Yaş: Schesir,Brit Care, Gimcat

  3. Benim ve bilgisine güvendiğim arkadaşlarımın araştırmaları ve barf/homemade yapacak vaktim, maddi durumum olmaması.

  4. Bazı besinlere karşı hassasiyet, alerji.

  5. a. Kedi
    b. 2,5 yaşında
    c. Kısır
    Ben teşekkür ederim Ezgicim:)

Feronia

Hepinize çok teşekkür ederim. Hiç düşünmemiştim bu kadar cevap alacağımı :)

martha

  1. kuru ve yaş mama

  2. kuru mamada orijen regional red, yaş mamada royal canin

  3. veteriner önerisi, ve hazır mamaları daha sağlıklı bulmam sebebiyle

  4. sağlık problemi yok

  5. kedi, dişi, 7 aylık, kısır değil

patiirma23

1- kuru mama
2- proplan kısır mama /somon
3- kedim yaş mama/konserve ağzına sürmüyor
4- yok çok şükür
A- kedi
B- dört yaşında
C- evet

sinemekinci

  1. KURU MAMA

  2. EV YAPIMI YOĞURT VERİYORUM GÜNLÜK 2 TATLI KAŞIĞI
    a) ROYAL CANİN MOTHER AND BABY CAT

  3. VETERİNER TAVSİYESİ VE ÇALIŞAN KİŞİLER İÇİN DAHA KOLAY OLMASI

  4. HERHANGİ BİR DAĞLIK PROBLEMİ YOK

  5. a) kedi
    b) 4 aylık
    c) kısır değil

yasement

1- Kuru mama, haftada iki uc gun yas mama
2- Kuru mama hills kuzu etli ton balikli donusumlu, yas mama genelde schesir tuna beef bazen baska markalarin balikli konserveleri ya da ev yapimi
3-Ucu de
4-Yok. Bir kez kristal problemi yasadik
5-Kedi 1 yasinda kisir degil

zuhall

1.kuru mama-yaş mama
2.kuru-acana grasslands-orijen six fish
yaş-animonda carny ocean
3.arastirma
4.yok
5.2.5 yasinda kedi kisir