Kedim Sabahları Ortadan Kayboluyor

Kedim bu aralar sabahlari cok acikmadiginda yanimiza gelmiyor evimizin genis bahcesi var sabahlari serbestce gezmesi icin birakiyoruz hep ama bu aralar biraktigimiz an bizden kaciyor ta ki aksam olana kadar

3 CEVAP

ozge_pamuk

Kediler özgürlük isteyen hayvanlardır.keyiflerine düşkündür komut verilemez onlara...sadece ve sadece alisirlar o kadar... kaybolmayi da alışkanlık edinmiş anlaşılan...başka seylere dikkatini verdirmeye çalışın bır oyuncak mesela...

Umarım işe yarar teşekkur ederim

Muslera

Bir de Mart ayı o'ndan da olabilir : )