La Cat Hakkında Endişeliyim Yardım Edin :(

Mars

Arkadaşlar ya ben kedimi eve aldığımdan beri sadece la cat adlı mamayı kullanıyorum internetten baya bi araştırdım tuz oranı yüksek olduğu için karaciğer sorunları yapıyormuş önerilen markalar da fazlasıyla pahalı ve yaşadığım şehirde de hiç rastlamadım la cat kullanıp sorun yaşayan var mı ya da bana güvenilir ve mümkünse uygun fiyatlı bi mama önerebilecek olan biri şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

Burada forumlarda la cattan cok memnun kalmis üyeler gördüm , ben kendim tecrübe edinmedim ama.

asli

la cat hakkında bir bilgim yok ancak ben şahsen kullanmasamda bir arkadaşımın kullandığı reflex mama var isterseniz bir araştırın bu markayı fiyatları da uygun bence
https://www.petlebi.com/kedi-mamasi/reflex

GuGu

La cat biz de hiç kullanmadık. Lokum'un bebekliğinden beri proplan açık mama kullanıyoruz. Gerçekten çok besleyici ve ihtiyacı olan tüm vitaminler mevcut. Lokum ondan başka hiç bir şey yemiyor. Yaş mama bile sevmez oldu, düşünün gerisini. Hemen hemen tüm pet shoplarda satılan bir ürün. Bulursanız deneyebilirsiniz. 4 yapraklı yoncaya benzeyen bir mama. Bunun dışında whiskas deneyebilirsiniz.

aybike

Ben kedilerimede kopek lerimede bebekliklerinden beri *********dan bonicibo aliyorum.cok memnunum hem iyi hem uygun.*********.com olarak ulasabilirsiniz.

yagmurgizmo

Ben La Cat Indoor kullanıyorum ve şu ana kadar bir sorun yaşamadık umarım yaşamayız da.Ben tuz oranının yüksek olduğunu ilk kez duydum,bundan sonra biz de dikkat edeceğiz.Bonacibo iyiye benziyor.

outlaw

açık mamalar genelde son kullanma tarihi yakın mamalar oluyor bu sebeple tavsiye etmem asla

outlaw

açık mamalar genelde son kullanma tarihi yakın mamalar oluyor bu sebeple tavsiye etmem asla

La Cat hiç kullanmadım . Ama bonacibo , proplan falan kullanabilirsin (Bonacibo *********.com da var )