Hav Hav Kutusu

NehirC

Hav hav kutusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alayım mı sizce?

13 CEVAP

Feronia

Gereksiz bence. Ayrıca içerikteki ürünlerin markası verilmemiş, ne kadar kaliteli bilmiyoruz. Yaş mama ve ödül konusunda da içerik veya marka bilgisi yok, nasıl güvenip köpeğinize yedireceksiniz ki?

Feronia

Ayda 40 liralık bir kutularının içinde 1 ödül, 1 oyuncak, 1 konserve bir de sürpriz varmış.
Ben size bir kutu hazırlayayım kendim.
Kaliteli ürünlerden yaklaşık izlediğim videodaki gramajlarla ilerliyorum.
1 paket barfers bio 14 tl
375 gram naturea yaş mama 12 tl
Trixie 10 cm diş ipi 6 tl
Sürpriz olararak ise Gimdog tarak vermek istiyorum :) 8 tl
Etti toplamda 40 tl
Hepsi kaliteli, kutudakinden daha yüksek miktarda ve güvenilir. Daha ne olsun :)

NehirC

Evet ayrı alacağım. Teşekkürler. Sizin önerdiklerinize bakacağım @Feronia.

SelinTuksal

Hav hav kutusu nedir?

SelinTuksal

Hiiç gerek yok.

SelinTuksal

Siz kendiniz ihtiyacınızı ne olduğunu bilerek alın.

NehirC

Peki teşekkürler. Haklısınız güvenip yediremem. Kaliteli olurlar diye düşündüm ama emin olamam tabi.

Feronia

Pati Kutusu'nu inceledim ama seçtikleri markalar çok kötü. Lüks+ kutuda bile en iyi Acana alabiliyorsunuz, iyi yaş mama yok bile. Ödülü zaten seçemiyorsunuz. En mantıklısı ayrı almak bana göre.

NehirC

Bu

NehirC

Fikri olan yok mu arkadaşlar? Köpeğimin cinsi maltese.

aliberken

https://patikutu.com/

Markaları kendiniz seçerek kutu oluşturuyorsunuz.İsterseniz bakabilirsiniz.

martha

bence her ay süpriz bir şekilde paket gelmesi tatlı bir şey:) ayrı bir eğlence/etkinlik olabilir diye düşünüyorum

petokulu

yakın zamanda https://www.petzzshop.com/ burada olabilir