Kedi Çiftleşmesi

chen

Arkadaşlar, erkek kedim ve dişi kedi kızgınlıkta, ilk geldiği zaman çiftleştiler fakat hamile olmadı hala ikisi kızgınlıkta ama 2gündür çiftleşmiyolar sebebi nedir? İkiside bagırıyor ama çiftleşmiyorlar

5 CEVAP

Yazık...

chen

Bilgisi olan???

Anonymus827062

Ciftlesirler merak etmeyin. Çoğu ciftlestigi anları siz goremeyebilirsiniz. Sürekli cifltesmezler zaten tabiki ara verecekler. Yavru için onların bir kere bile ciftlesmis olmaları yetebilir. Çiftleşme sırasında dişi nin bağırdığını duymussaniz gerçekleşmiş demektir;) kızgınlık dönemi süresince dişi belli aralıklarla ciftlesmeye devam edecektir. Erkek kedi için dönem on planda değil onlar her zaman ciftlesir. Önemli olan dişi kedinin dönemidir.

chen

Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. Çiftleştiler acı çığlık geldi yerde yuvarlandı dişi bu bi kaç kez gerceklesti ilk gün fakat, hamile kalsa dişi erkeği yakınlaştırmaz? Degil mi? Erkek kedi yakınlaşıyor kafasını yalıyor falan ama tam üzerine çıkıyor yapmıyor. Ve kızgınlığı dişinin devam ediyor,

chen

Dişi baya bağırıyor erkek kayıtsız kalıyor. İlk gün anında yapıp peşini bırakmamasına rağmen