Kedim Gece Kafamda Uyuyor :(

rabia

merhabalar öncelikle benim merak ettigim konu bir kedi niye gece sahibinin kafasında yatar. kedim gün be gün yeni adetler çıkarıyor başımıza. 1 haftadır kafamda yatıyor, yastığımdan başka yerde yatmaz oldu. daha önce camdan inmeyen Rıfkı bey şimdi tepemde o uyuyor ben uyuyamıyorum... :(

12 CEVAP

Daha cok huy degistiricek kedin emin ol :) benim kizimda kafamin tepesinde uyurdu , saclarimin arasina girip. Daha sonra yanima girdi yorgan altina... simdide yorganin ustune ayak ucumda uyuyor. Cok fzla dusunme kedi ne yapsa yeri de :P

rabia

bende rahatsız etmemeye çalışıyorum ama geceleri saçımı kafamı yalaması ve ısırması neyin göstergesi bir türlü anlamıyorum :D :D :D sahibi kediyle degilde kedi sahibiyle ugraşıyor evde :D

Kedilerin veya köpeklerin sac yalayip yemeye calismasi vitamin eksikliginden diye okumustum bi yerde... öyle bi durum varsa vitamin takviyeleri yap derim. Ama bence cok ciddiye alma.. cok huy degistiriyor namuzsuzlar :D

Ahmtasarim

Bizim kızlarda yastık hastası ve saçlar onu güvende hissetmesini sağlıyor herhalde o piskoloji ilemi yatıyodur nedir anlamadık bizde. Ama olsun hırıltısı ayrı bi güzel.. :D tadını çıkarın gün geçtikçe soğuyorlar sevmek için ev içinde kedinizi bulamıyorsunuz... :D

utkutay

yastığını ona hediye etmelisin :)

Ayben

çok seviyor benimki de.. ben indiriyorum.. sabırla :))

outlaw

fotoğraflarında da gördüğünüz üzere miskin bey de saksı içinde takılıp etrafı izlemeyi seviyor. :)

rabia

inş. öyle olmaz arkadaşlarımın kedileri bahsettiginiz gibi kendi kafalarına göre yaşamaya başladılar :) benim rıfkım Allaha şükür çok insancıl çocuklardan çok çeksede yinede seviyo insanları :)

PatiBlgn

gelir geçer sürekli huy değiştiriyorlar. benim kızım da boynumda uyuyordu şimdi yanıma gelmiyor.

cyriic

ne güzel işte :D

rabia

evet gayet güzel ama çalışan bir insan için zor oluyor gece kedi yüzünden kaç kere uyandığını bile bilmemek ve gözler şiş işe gitmek :)

Madam

Benim kedim rwsmen ormanda yürür gibi üzerimde yürüyor