Kısırlaştırılan Kedilerin Mama Ölçüsü Nedir?

chen

Kısırlaştırılan kedilerim için. Biri 5.800 diğeri 4.800 kiloda Ne kadar mama vermeliyim. Düzene oturtan varsa yardımcı olabilir mi?

6 CEVAP

zeynepgurgen

Mama paketinin arkasında yazmıyor mu?

chen

Royal canin kısırlaştırılmış kullanıyorum fakat pakette değil açık alıyorum

Hlykp

Belirttiğiniz kilo için 60-90 gram arasında mama vermeniz gerekmekte. Fazlasını isteyeceklerdir kısırlaştırma sonrası biraz oburlaşıyorlar ama belirttiğim gram yeterli olacaktır.

chen

Tesekker ederim ^^

Feronia

Kullandığınız mamanın internet sitesine girip tabloya bakabilirsiniz. Ben o siteye girmeyeceğim, o iğrenç firmaya prim vermemek adına. Kusura bakmayın, bu yüzden yazamıyorum ölçüyü.

zeynepgurgen

Hem Royal Canin hem de açık alıyorsunuz. Kedinize de paranıza da yazık.