Kizim Son Gunlerde Tirnaklarini Kemiriyor

Negro1

Kizim bir kac gundur tirnaklarini isirip cekiyor, o an durduruyorum ama bir sure sonra yine yapiyor. Evde yalniz da birakmiyorum, tirnaklarinin arasina baktim birsey de gorunmuyor. Sizce sebebi ne olabilir?

5 CEVAP

ursaminor

Siyah tırnaklıysa ve ilk defa keseceksiniz kendi başınıza kesmeyin sakın. Veterinerlerde bile sorun olabiliyor. Derin kesip saatlerce kanamasına neden olabilirsiniz. Hiç hoş olmuyor inanın.

goknur

Tirnaklarini kesiyormusunuz yoksa kesmiyormusunuz ?

Benim1kedimvar

Uzunsa kisaltin

Negro1

Kesmedim henuz hic veteriner gerek yok su an icin demisti on gun once. Ben kizimi bulali da iki ay oldu. Kessem gecer mi bu davranisi?

Negro1

Cok uzun degil ama veterinere gidelim de kestirelim olmazsa. Cok tesekkur ederim ilginiz icin