Kedim Artık Pati Masajı Yapmıyor

burlo

oyun oynuyoruz birlikte uyuyoruz hep yanındayım çalışmıyorum neden böyle oldu hiçbir fikrim yok çok üzülüyorum. Bu durumla karşılaşan başka biri var mı

20 CEVAP

Anonymus827062

Yogurma hareketini birakmis olmasına üzülmek yerine sevinmelisin. Bu durum çok büyük bir sıkıntı çünkü. İyi ki bırakmış. Geçen gün bu konu uzerine başka bir soru da tartismistik. Yogurmanin yani sıra battaniye polar türü tüylü şeyleri emmeye de başlıyorlar. Bu psikolojik bir rahatsızlık onlar üzerinde. Sağlıklı bir sekilde buyudugunun farkında sevinmelisin

Anonymus827062

Artık büyüyor bunu kabullenmelisiniz başka bir rahatsızlığı yok için rahat olsun

Heiter

@Olcay34 kesinlikle katılıyorum. Bu duruma sevinmek lazım bence de.

ursaminor

Bizim kızımız 3 aylıkken evimizin bir ferdi oldu. Şimdi 15 aylık. Bu süre içinde yalnızca bir kere 3 saniyeliğine yaptı bu hareketi :D
Arkadaşlarımızın, kuzenlerimizin vs. kedileri (herkesin kedisi var evet çok fena kimse bir yere gidemiyor kimse kimseyi kalıcı misafir edemiyor eheh) hepsi masaj yapıyor diye çok kıskanırdık biz de. Ama sonra bunun davranış bozukluğu olduğunu öğrenince onlar bizi kıskanmaya başladı evet :P

Heiter

Bu bir davranış bozukluğu, bir hastalık değil. İnsanlardaki parmak emme alışkanlığı gibi düşünün. Kediden ziyade sahibini rahatsız ediyor. Bir de, kedinizin erkenden sütten kesildiğini hatırlattığı için üzücü (en azından ben böyle hissediyorum).

Anonymus827062

Heiter geçen başka bir soru da seninle bu konu üzerinde konuşmuştuk yine benzer bir konu vardı. Ve bunun nasıl bir sorun olusturabildiginden bahsetmiştik;) evet sinem abla esasında çok sinir bozucu ve dayanılmaz olabiliyor. Yapma ne olur diyesi geliyor insanın:) hele bir de seninle uyuyor ise gece de yapıyor ve uyuyamiyorsun

Anonymus827062

zeynepgurgen korkulucak bir şey mi emin değilim ancak sıkıcı bir hal alabiliyor bu durum. Özellikle gece ve üzerinizde uyuyor ise uykunuzu bole biliyor. Bu nedenle yatagima almıyorum kedimi:(

burlo

teşekkür ederim cevapların için içim rahatladı benden kaynaklı sanmıştım

KedimVar

Lidya hala mırlaya mırlaya yapıyor ama. :/

Marlo

Benimki polar battaniye ye masaj yapıyor birde onu ısırıyor bu rahatsızlıkmı??

zeynepgurgen

Olcay Bey kedimle 2 yıldır beraberiz. 7 yaşında ve bu hareketi bayıla bayıla yapıyor. Korkmalı mıyım?

Anonymus827062

marlo amacı battaniyeyi ısırmak değil isirmiyor da zaten battaniyeyi anne kedi gibi görüp emmeye çalışıyor ve emiyor. Emdiği bölgeler sırılsıklam oluyor:)

aycacetin2472

benim kızımda yapmıyo küçükken kısa bi süreliğine yapmıştı dert etme problem deil

Anonymus827062

Pati masajı dediğiniz nedir anlamadım:)

burlo

yoğurma hareketi yapıyorlar ya hani:(