Tavşanlara Kıyafet Giydirilir Mi ?

Bullefprof

Merhaba , benim tavşanlarım evimiz sıcak olmasına rağmen bazen üşüyorlar üstelerini örtünce de geri açıyorlar . Acaba onlara kıyafet alabilir miyim . Hiç deneyen var mı acaba ,?

7 CEVAP

akitalove

Tavsanlar icin kıyafet satılıyor instagramda :)

Bullefprof

Yok ben onu sormadım . Benim evimin orada da var zaten kıyafet satan yer ; ) Ben giymeyi severler mi anlamında sordum . Yani boşuna almak istemiyorum

eltarcin

Seveceklerini pek sanmıyorum :)) Sonuçta kedi gibi yalanıyorlar :)) Fazla üşüyeceklerini de sanmıyorum. Sonuçta doğada karlar altında bile yaşıyorlar.

goknur

Demek tavsanlariniz dogdu :)) cok sevindim :) kac taneler acaba hepsine evin icindemi bakiyorsunuz :)

guineapigela

seveceklerinden emin değilim rahatsız olabilirler ben satıın alıp tavşanıma giydirdim çok rahatsız oldu kemirdi filan bence sizinkide sevmez :)

Bullefprof

Yok hayır . Dişi olan meğersem yalancı hamilelik geçirmiş :(

Rumo_fiko

Ben kendi ellerimle diktim tam üstüne göre oldu yürüyor geziyor fln ama bazen ayağı takılıp düşüyor.o yüzden bende sadece kucağımda gezdirirken dışarda kullanıyorum yere tasmasıyla koyuyorum