Proplan Junior Kedi Maması İyimidir?

BRCGK

KEDİMİ SAHİPLENDİĞİMDEN BERİ 2 AYDIR PROPLAN JUNİOR MAMA VERİYORUM SEVEREK YİYOR VETERİNER PROPLAN İYİDİR KULLANABİLİRSİN DEDİ AMA BİRDE BURDAN SORMAK İSTERİM PROPLAN JUNIOR İYİMİDİR. YOKSA BAŞKA MAMAMI KULLANALIM

13 CEVAP

Feronia

Golosi haricinde Eltarcin'a katılıyorum. N&D'nin ise kinoa ve balkabağı serilerini öneririm, diğerlerini değil.

eltarcin

Pro Plan ve Purina ürünleri İYİ DEĞİLDİR. Nedenlerini artık uzun uzun yazmak istemiyorum. Önceki sorulara bakarak bulabilirsiniz. Sadece şunu söyleyeyim ; Vetinizin Pro Plan önermesi Pro Plan'ın veterinerlere sponsor olduğu içindir. Başka mama kullanın. Kullanabileceğiniz mamalar;
-Instinct
-Orijen
-Acana
-Naturea
-Applaws
-N&D
-Wildfield
-Go!
-Now Fresh
-Golosi

eltarcin

@yasement, @pisicikpisicik
Kusura bakmayın ama sizin kedilerinizin memnun olması diğer hayvanlarında memnun olacağı anlamına gelmiyor. Sizin kedileriniz mamalarını yerken mutlu mesut yiyorlar ama hem cinsleri aynı anda acı çekiyorlar. Siz halen daha kullanmaya devam ederseniz benim için artık bir "hayvan sever" değilsiniz.
Kendi hayvanlarına güzel güzel verip başka hayvanların acı çekmesine göz yumanlar kusura bakmayın ama "hayvan sever" de-ğil-ler-dir!

Marlo

Benim kedim 5 aylık 2 aylıktan beri yiyordu fakat tüylerinin döküldüğünü ve yeterince kilo almadığını farkettim n d ye geçtim bugün itibariyle

Marlo

Ben çok iyi şeyler duymadım proplan hakkında benimde kafam karıştı açıkcası

dilex

@Marlo N&D nin hangi serisini aldiniz acaba ?

Marlo

Narlı tavuklu aldım önce garipsedi sonra eski mamayla karıştırdım şimdi yiyiyor bi sorun yok

Feronia

N&D Balkabağı serisi all life stages (her yaşa uygun)

kedilimadam

Eğer ekonomik durumunuz iyiyse N&D kullanmanızı öneririm. Ancak bütçeye uygun arıyor iseniz N&Dnin yan üretimi olan Matisse juniorı öneririm.Tüylerine iyi geldiğini max 1 haftalık süre içerisinde gözlemleyebilirsiniz.

yasement

Biz memnun kalmistik proplan jr.dan

BRCGK

HERKESE TEŞEKKÜRLER BU N&D NİN YAVRU İÇİN SADECE NARLI TAVUKLUSU VAR SANIRIM NETTE BAŞKA GÖREMEDİM.JUNİORA BALKABAKLI FALAN

pisicikpisicik

ben bebekler için royalcanin ve proplan yavru kedisi kullanıyorum,şikayetim yok

AslihanC

Köpeğim için N&D light Mama uzun süre kullanmıştık memnunduk da ama içeriğindeki şeker pancarı küspesinin köpekler için iyi olmadığını okuduktan sonra almayı bıraktım arayış içine girip önerileride dikkate alaraktan Acana light mama kullanmaya başladık katkısız ve icerik olarak daha güvenilir malzemeler kullandıkları için geçiş yaptım köpeğimde iştahla yiyor tavsiye ederim