İstanbul’da 10 Gün Pablo’ya Bakacak Gönüllü Birini Arıyoruz

goodgonebad

6 aylık aşıları tam dişi kedim Pablo’ya memlekete gittiğimde bakabilecek olan birini arıyorum.Uysal bir kedidir. Mama ve kumu beraberinde vereceğim.

5 CEVAP

Heiter

Bence tanımadığınız kişilere emanet etmeyin. Komşu, arkadaş ve akraba dışındaki kişilere nasıl güvenebiliriz, bilemiyorum zirâ :/

Heiter

Başka seçenek olmadığı için yazdığınızı tahmin ettim ama bunun hayvanseverlikle alakası yok bence. Kötü bir niyeti olmaksızın, penceresi açık kalan evden kaçabilir kediniz veya başka bir şey gelebilir başına. Öyle bir durumda nasıl hesap sorabilirsiniz ki? O anlamda söylüyorum.
Ayrıca buraya başka amaçlarla üye olmuş kişiler de var. (Bunlardan biriyle sorun yaşamış biri olarak söylüyorum.)
Umarım güvenilir birilerine denk gelirsiniz.

goodgonebad

Başka çaremiz yok ve burası hayvanseverlerin bulunduğu bir platform, rastgele bir yere ilan vermektense bunu uygun gördük.Öğrenciyiz pansiyona bırakamıyoruz.

Breda

Evet orda misiniz tam olarak nerde oturuyorsunuz oyle mi boyle mi diye msj yazan insanlar var.. Niyetleri hayvanseverlik yardimlasma olmayan insanlar.. Sirf 10 gun olmadığınız bilgisini alip siz yokken evinizi ziyarete gelen bile cikar bu devirde.. Dikkatli davranin bence..

goodgonebad

Umarım