Malt Macunu

muffincatt

Arkadaşlar malt macunu alacağım ama farklı bir marka alacağım sizce dr. clauders anti hairball mı daha iyi yoksa gimcat anti hairball mı ?

4 CEVAP

KedimVar

Dr. Clauder's denedim ve hiçbir faydasını görmedim. Şu an GimCat kullanıyorum ve çok memnunum.

Feronia

Dr.Clauders rezalet. Kesinlikle GimCat.

muffincatt

aa öyle mi bana onun tüy için bir iki ürünü önerilmişti o yüzden ona da bir bakayım demiştim , teşekkür ederim gimcat deneyeceğim :)

muffincatt

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ben de gimcat sipariş verdim deneyeceğim :)