Mama Tavsiyesi

sekersoytolga

9-10 aylık bi Alman çoban köpeğim var. İtaat eğitimli,gerçekten mükemmel bi karaktere sahip ve süper zeki bi kız. Enerjisi yerinde,yeterli egzersizlerini yapıyoruz beraber. Çok ciddi olmayan bi kalça çıkığı mevcut bunun için de glikozamin kullanıyoruz. Yardım istediğim konu mama tercihi. Royal canin kullanıyodum ama royal caninle ilgili duyduklarım internette okuduklarım artık ciddi can sıkıcı boyuta geldi. Pro plan sanırım bi nebze daha iyi. Enerjisini yükselticek,hareketini yükselticek,tüylerine iyi gelicek ve yeterli protein,karbonhidrat,lif vs içeren çok yüksek maliyetli olmayan (ilacı için 350 lira veriyorum çünkü) bi mama tavsiye edebilir misiniz rica etsem.

3 CEVAP

Princess_Lady

İkiside iğrenç mamalar
Acana öneririm

EceSircan

Acana aslında maaliyetli bir mama ama 11,4 kglığını alırsanız kg başına fiyatı oldukça uyguna denk geliyor. ve bence en en kaliteli mama

YASEMINY

proplan mamasınıda bırakmalısınız bence . ikisi de yaklaşık olarak aynı fiyat ona vereceğiniz parayla gidip acana alın . geçmiş olsun bu arada