Tekir Kedi İle İran Kedisi Anlaşabilir Mi?

CIHAN0650

2.5 aylık beslediğim dişi tekir kedimiz var, bunun yanına 2 yaşında dişi iran kedisi alacağız anlaşabilirler mi ?

3 CEVAP

ursaminor

İran kedileri biraz huysuz olurlar. Tabi bu genel bir kural değil.
Ama yeni ev değiştireceği için ona bir travma olacaktır.
2,5 aylık bebek kendini henüz koruyamaz. O yüzden çok dikkatli olmalısınız alışma süreçlerinde. Ve hem yavrunun hem de İran kedisinin tırnaklarını kesmeyi unutmayın. Yavruların tırnakları normalden ince olduğundan jilet gibi oluyor. Büyük kedinin de uyguladığı güç yüksek olabiliyor. En iyisi siz önlem almış olursunuz. Umarım kocaman güzel bir aile olursunuz :)

deniz_berkan

evine gelen kedicik küçük oldugu için gelen büyük kediyle problem olmaz bence . ama iran kedisininde durumunu iyice bilmek gerekir kıskanclık huyu vs varmı diye

GirlWolf10

İran kedisi sahiplendik biz 1 yaşındaydı ilk geldiği 1 hafta çok agresifti tırmalıyordu ama 3 hafta sonra gayet normal bi şekilde davrandı bana ama annemi görünce tıslıyor tırmalıyordu :D sadece bendim onun için :DD
Hala da öle beni seviyor ama annemle fln meh.