Kedi Buldum

Friolero

Merhaba arkadaşlar dün sokaktan evden atıldığından neredeyse emin olduğum bir kedi buldum. Veteriner kan değerlerinin bir sokakta yaşayan kediye göre mükemmel olduğunu bu yüzden evden atıldığını veya kaçtığını söyledi. Şu an evimizde misafir. 2 kedimiz var. 3. Kediyi sahiplenmemiz imkansız.

Sorun şu ki, 12 saatte kediye aşırı bağlandım. Nasıl sahiplendiricem bilmiyorum. Kucağımdan hiç inmiyor. Çok sakin.

Bazı sitelere ilan verdim. Bir talebi var. Yalnız ben kurduğum bağdan mıdır nedir aşırı seçici davranıyorum.

Sizce sahiplendirirken nelere çok dikkat etmeliyim? Neler beni ikna etmeli kediye en az benim kadar iyi bakacağına dair.

Bu arada buranın müdavimi arkadaşların hayvanseverliğinden şüphem yok ve sanırım bi size güvenebilirim. Belki sizlerden biri sahiplenmek ister diye fotoğraf paylaşıyorum.

6 CEVAP

Anonymus827062

Bu kedinin sokak ta yaşayan bir kedi olma ihtimali yok bana göre. Muhtemelen kaçtı ya da düştü. Belki kizginliga girdi ve dışarı bırakıldı. Bir çok sebep. Görünüm olarak kesinlikle sokak kedisi değil.

p0fudukCat

Yuva arayanlar kısmına koyarsanız kediyi belki daha hızlı sahiplenebilirler ve çok tatlıymış.

goknur

Insallah sahibi suan onu aramiyordur.

Friolero

Aynen koydum oraya. Annem biraz sorun çıkarıyor evde 3 kedi. Hızlı bir şekilde iyi bir yuva bulmam gerekiyor.

Ya bilemiyorum. Bütün ankara kayıp hayvan sayfalarına baktım. Zaten bir sürü instagram sayfasına koyduk. Ben de öyle düşündüm ama işte Evde uzun süre tutamam :((

SelinTuksal

Sahiplendirme sözleşme ile sahiplendirin.

Friolero

Olcay, haklısın cünkü veteriner de kan değerlerine baktıktan sonra aynısını dedi. Bu kedi sokakta yaşıyor olamaz kan değerleri bir ev kedisi kadar iyi dedi.

Bu arada kedi evet kızgınlıkta gibi.

Çok fazla arayan soran isteyen oldu baya kafam karıştı :)