Yavru Köpek İçin Uygun Fiyatlı Mama?

Patiseverler

Hangi markayı önerirsiniz öğrenciyim yavru alman kurdu köpeğim var

18 CEVAP

Feronia

@mspmandalinX
Güzel espri. Yani inşallah espridir, ciddi olamazsınız.

izzy

Parayla aldığıni nerden biliyorsunuz?
Orejen denen mama dunya para o mamayi alamayan köpek bakmasın mi? Her mama her köpeğe ayni derecede yaramıyor ki. Ben acana aldigim donemde köpeğime ciddi anlamada kasinti ve deri sorunu yaşadım içeriği ogluma uymadı ne olacak şimdi? Kaliteli diye kendini mi parcalamasini izleyim ? O mamayi karistirarak bitirebildik anca her mama her köpeğe uymaz nd de midesine dokundu komple kustu daha direteyim yedirmeye?

Ne zaman Brit care gectik rahatladık geyik etli severek yiyor ama ayni matkada sürekli değişik içerik veriyorum size tavsiye ederim Brit care ve hills gibi mamalari da digerlerine nazaran öneririm sağlıcakla kalın

Patiseverler

Öncelikle ben alman kurdu satın almadım sahiplendim bilmeden bir şeyler savurmanıza gerek yok ki hayvan alım satıma karşı olan benim gibi bir insana böyle çirkin cümleler sarf etmeniz de ayrı bir trajedi. İnsanlığa davet ediyorum sizi, iyi akşamlar.

senakose

*********.com sitesine bakin orada kilo ile satiliyor ve cok uygun fiyatli

Feronia

Yavru tercih etmelisiniz.

Feronia

Büyük ırk o halde.

Madem öğrencisin ve alman kurdu alacak parada olmuş o zaman acana orijen nd wildfield ınscint naturea alabilecek durumdasindir

eltarcin

@izzy,
Şu "Hill's" lafına kadar yazdıklarınıza katılıyordum.
@Patiseverler,
Go!, Profine, (biraz daha düşük kalite) Golosi, (biraz daha düşük kalite) Pro Choice önerebilirim.

eltarcin

Evet 1 yaşını doldurana kadar yavru maması kullanmalısınız.

Royal canın ve goody alabilirsin :)

Şaka değil mi? Evet şaka şaka...

Goody maması son dönemde içerik değiştirdiği için çok şikayet ediliyor. Uygun fiyatlı olarak Econature, Reflex, La vital gibi markalara bakabilirsiniz.

Merloli

Go! Diye bir marka var, içeriği gayet düzgün benim kedim olduğu için kedi mamasını kullanıyorum ama köpek mamasını kullananlar da memnun, yani öneririm kullanabilirsiniz :)

Merloli

Bu arada Reflex markasını öneren biri olmuş, benimde ilk kullandığım mamadır ama veterinerimizin söylediğine onun içeriği her türlü bakımdan yetersizmiş bilginiz olsun ama tabikide sizin kararınız.

Patiseverler

@eltarcin peki büyük ırk köpek olan mı yoksa normal yavru köpek olanı mı tercih etmem daha mantıklı?