Kedime Birşey Olmuşmudur

emrezrtrk

ben içerdeyken komşum kedimin ayağından tutmuş kedide yabancı sevmediği için kaçmak için çığlık gibi ses çıkardı ve kaçmış yanıma geldiğinde ayağı sekiyordu ama şimdi düzgün yürüyor birşey olmuşmudur

5 CEVAP

dollfacepersian

Komşunuz ne amaçla kedinizin ayağını tutmuş ki? Kaçmaya çalışınca de belli ki bırakmamış kedinizin ayağı incilmiş.İnsan ne amaçla neden böyle bir şey yapar ki. Ben olsam sinirden deliye dönerdim
Kedinize fiziksel olarak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sadece ilk canı yanmıştır. Şuan normal yürüyorsa sorun yoktur bence ama psikolojik olarak bu olaydan etkilenmiş ve bir daha partisine özellikle o komşu tarafından dokunulmasına tepki gösterecektir diye düşünüyorum

zeynepgurgen

İnsan kadar korkulacak bir canlı daha yok.

p0fudukCat

Gerçekten çok üzüldüm ne olur ne olmaz bir baktırın bence..

emrezrtrk

kedim yabancılara gitmiyor komşumda sevmek istemiş kediyi öyle görünce ağlıycaktım.ama şimdi iyi biza yaklaşmıyor sadece kardeşimle oynuyor ve hopluyor...

ayseeny

o komşunuz belki istemeyerek belki bilmeyerek hayvana yaklaşmaya çalışmış ama nasıl yaklaşılacağını bilmiyormuş belliki hayvan çırpınıp kaçmaya çalışıncada incinmiş, komşunuza karşı bir geri duruşu olacaktır kedinizin,bence komşunuz bir süre evinize gelmesin hayvan zaten korkmuş