Traş Makinesi

akitalove

Kullandığınız kullanilabilir ucuz kaliteli bir traş makinesi varmi veteriner fiyatlari hem.cok pahali hemde anestezi ile tras ediyorlar kopek kuaforude bana oldukca uzak bende kendim yapmayi dusunuyorum önerebilceginiz bi makine var mı mumkunse kullananlar yorum yapsin

12 CEVAP

KedimVar

Bazıları anestezi de sakinleştirici de kullanmadan yapıyorlar. Arkadaşımın kedisine ikisini de kullanmadılar. Ama arkadaşım kedisinin çok sakin olduğunu, tıraş sırasında sorun çıkarmayacağına ikna etmek için çok uğraştı orası ayrı.

akitalove

Kıtık ve dolasmış tüyler de eziyettir.

ecetuqce

Arkadaşım da kendi köpeğini tras etmişti kendi vet anestesi uygulamasın die daha sonra köpeği strese girip tüy dökümü olup sırtında yara oluştu onu tedavi etmek zorunda kaldı iyice araştırıp öyle yapmanızı öneririm

ecetuqce

Tek başınıza değil de iki kişi yaparsanız daha rahat edersiniz :) marketlerde indirimli ürünler oluyor uygun fiyata tüy çekmemesine dikkat edin alırken büyük marketlere bakın isterseniz 30 tl civarına almıştı arkadaşım

izzy

Allah Allaaahhh niye sakinlestirici veriyorlar çok mu hareketli benim oğlum 4 yaşında hic sakinlestirici yapılmadı asla da kabul etmem

traş evet iyi birşey değil ama ev yaşamında mecbur kalıyor insan

Arkadaşım kedisini evde traş etmeye kalktı ama kedisi psikolojik olarak çok etkilendi ve hastalandı. Yoğun bakımda 3 gün kontrol altında tutuldu. Veteriner harici traş yapan pet kuaförleri var bir sorun isterseniz.

akitalove

Bide veterinerde tras ettirsemde anestezi degilde sakinlestirici verdirtsem sorun olurmu ?

akitalove

Aanladim yanliz benim kiz cok huysuz erkek arkadasima bile sinirleniyor malesef cogu zaman o yuzden kendim yapmaya karar verdim daha once yapmistim kendim tras bi sorun yasamadim

akitalove

Cevremdeki vetler hep anesteziyle yapyorlar

akitalove

Tesekkur ederim ama benim.icin guvenilir olmasi önemli marketteki urunun yorumlari benim.icin cok cok onemli :)

Tıraş cinayettir

akitalove

Kızım biraz haylaz malesef erkek arkadasima bile dokundurmuyor bazen kızıyor hırlıyor ve ıssırıyor pet kuaförler de baya pahali uygun bir yer bulamadim malesef avrupa yakasında Sultangazide oturuyorum ben ucuz bulsam bile hep ya kadıköyde yada pendikte veterinerde uyutulmadan traşı kabul etmiyor