Pro Choice Pro 34 Somonlu

goknur

  • Arkadaslar aranizda bu mamayi kullanan varmi? Icerigi nasildir sizce? Memnun olan tavsiye edebilecek olan varmidir? Benim kedim surekli ayni mamayi yemiyor yemek konusunda cok nazliyiz malesef. Icerigi balik olan herseye bayiliyor. Eger tavsiye edilen bir urunse denemek istiyorum.

  • Ürün Analizi:
    Ham protein % 34 min,Ham yağ % 15 min ,Ham selüloz % 3 , Ham kül % 7 Sodyum 0,2 ,Magnezyum 0,09 min,Omega 3 yağ asidi 0,65 ,Taurin 1800 ,Rutubet nem 10 A vitamini 30000 IU/kg min,HCl çözünmeyen kül 1 D3 vitamini 1250 IU/kg min,Kalsiyum 1 min E vitamini 300 IU/kg min , Fosfor Metabolik Enerji 3600 Kcal/kg min
    K6

2 CEVAP

SelinTuksal

Yani bütçeniz buna yetiyorsa ancak, olabilir tabi.

Bunun yerine bonacibo alın bence