Acil :((

Crnrts

Köpeğimde tüy dökme sorunu yoktu. Uçak yolculuğuyla izmirden Adana'ya geldik. Geldiğimizden beri aşırı tüy döküyor öyle böyle değil. Sevmeye kalktığımda tüm pantolon tüyle kaplanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olun :(

6 CEVAP

Feronia

Stresten gibi görünüyor. Ona ilgi gösterin ve rahatlatmaya çalışın.

Crnrts

Aynı mama :(

ecetuqce

Strese girmiş büyük olasılık ilgi gösterin ama ilerlerse vet danışın

Crnrts

10 günden fazla oldu devam ediyor dökülme, biotin çinko takviye verdi vet ama işe yaramadı gibi görünüyor :(

Elfffff

Mama değişikliği yaptıysanız olabilir

SelinTuksal

Sakin olun. Tüy dökme sorunu, aşırı bir sağlık sorunu değildir. Demekki köpeğiniz henüz uçak travmasını atlatamamış. Ona zaman tanımalısınız. :))