Doktor

Mehmet9090

Arkadaslar iyi akşamlar istanbuldan yazıyorum acil olarak veteriner hekim tanıdınız varmı uzman olarak bilgi verirseniz sevinirim acil bir durum

7 CEVAP

dollfacepersian

Tanıdığımın bayadır gittiği ve çok memnun olduğu iki veteriner altıntepe maltepe de Ardıç dalı veteriner kliniği Ahmet marangoz ve küçükyalı da Candostu veteriner kliniği Tansu kaan kaplan ve benim burada iken gittiğim veterinerim artık İstanbul da Beylikdüzü 'nde Akay Veteriner kliniği Mustafa Akay önerebileceğim veterinerler

deniz_berkan

sarıyer terapist veteriner ismail bey , beylikdüzü muhammed bey galen veteriner

ayseeny

Istanbulun neresindediniz? Bakırköyde citypet var doktorlarımız harikadır

sekersoytolga

Citypet iyidir,ilgilidir,ama biraz tuzludur. Tavsiye edilir.

Citypetten biraz ileride san marcosu geçtikten sonra Ataköy veteriner kliniği var. İlgilidir,iyidir,hayvansever insanlardır,fiyatları makul ölçüde uygundur. Tavsiye edilir.

Mehmet9090

Kedinde suan kan parazit hariç göz tansiyonu da çıktı acil kedime care bulmam gerekiyor

Mehmet9090

Yaşaması icin

Mehmet9090

İstanbul bayrampasa