Iç Parazıt Hapı

YasaYasa

Merhaba kedim bi kere iç dış parazit aşısı oldu bundan sonraki zamanlarda iç parazit hapı kullanmayı düşünüyorum sizce hap mi asi mi

7 CEVAP

Feronia

Hindistan cevizi yağı + çiğ kabak çekirdeği + havuç yağı + maydanoz

Latife

Hap daha iyi diye duymuştum

aleyn

feronia bunu daha ayrıntılı tarif eder misiniz acaba?

Feronia

Ayda 1 defa bir çay kaşığı hindistan cevizi yağı, bir çay kaşığı havuç yağı, bir çay kaşığı öğütülmüş çiğ kabak çekirdeğini karıştırıp mamasına ekleyin. Haftada bir defa bir parça taze maydanoz verin.

aleyn

çok teşekkürler..

aleyn

konserve mamaya da ekleyebilirim dimi, bir de iç parazit yaptırmıştım yakın zamanda ek olarak yapsam ayda bir sorun olur mu?

Feronia

Tabii ekleyebilirsiniz. Sorun olmaz.