Kızgınlık Miyavlamasımı Normal Miyavlama Mı

kedianasi

9 aylık erkek kedim sabah ne kadar eerjisini atmya çalışırsam çalışıyım geceleri acı acı miyavlıyo genellkle kapalı mutfk kapısında miyavlıyo ama dün bir kaç kere camda miyavladı uyutmuyo bu uyumaması enerjisi bebekliğindn mi kızgınlıktan mı

3 CEVAP

Mukaddess

Kizginliga girmis olabilir

Masisko10

Benim kedimde 8 aylık ve aynı durumda cam ve kapı önlerinde uzun uzun miyavlıyor.en ufak bi aralıktan kaçmaya çalışıyor.muhtemelen kızgınlık dönemimde

Gzdeeeee

Şu anda ne durumda olduğunu bilmiyorum fakat kızgınlık döneminde idrar püskürtme yaparak koku bırakmaya başlıyorlar, bu en bariz olayı erkek kedilerde kızgınlıgın