Mantar Problemi

Masisko10

Merhabalr 5 gün once bi kedi sahiplendim kedimin aldığında ayağında mantar vardı dün göbeğinde de mantar gördüm.bi hafta önce mantar aşısı yaptırdım.evde beslediğim bir tane de oğlum var onada mantar aşısı vurdurdum koruma amaçlı.başka yapabileceğim neler var

1 CEVAP

Elifinkedileri

Kasimamasina dikkat edin antibiyotik krem surmeyin gunluk olarak saf elma sirkesini suyla incelterek mantar yerlerini silin belki bagisiklik olarak da desteklemeniz gerekebilir imuneks verebilirsiniz surekli kullanmazsaniz faydasi olur balik yagi da verebilirsiniz. Dikkat edin ama sadece diger kedinize segil sizede bulasabilir. Acil şifalar