Tarçın Artık Yok :(

eltarcin

Geçen seferlerde bir soru açmıştım Tarçın'ım Kayıp diye... Şu an nasıl yazacağımı bilemiyorum, ellerim titriyor... Fazla uzatmak istemiyorum. Tarçın artık, artık, yok... Dün gece birinin bahçesinde gördüm. Çok mutlu oldum. Yanına gittim ve... hareketsizdi. Bilmiyorum nasıl öldüğünü... Belkide ömrü bu kadardı... Ama onu petlerim bölümünden silmeyeceğim. O benim hala bir tanecik pisiciğim... Neyse dediğim gibi fazla uzatmak istemiyorum, ellerim titriyor... Bu yazıyı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim...
:(

24 CEVAP

ursaminor

Boğazım düğümlendi de yazamadım iki gündür tek kelime buraya.
Kayıpken insan umutlu oluyor, başka bir aile almış gibi, orada mutlu gibi...
Çok üzüldüm ve inanın kaybolmasına neden olan o kişileri de çok üzmek geldi içimden.
Yerini tutmaz ama minik bir evlat edinmek için geç kalmayın.
Kendinize söz de verseniz en fazla iki sene dayanabiliyor insan kedisiz yaşamaya. Çevremdeki tüm tecrübelerden bunu öğrendim ben. Eninde sonunda olacaksa bari şimdiden bir canı kurtarın, o da size yoldaşlık, yarenlik etmiş olur bu zor günlerde.

Feronia

Gerçekten şoktayım ve çok üzüldüm. Başın sağolsun. O şimdi dünya denilen cehennemden uzakta, arkadaşlarıyla çok daha huzurlu. :(

eltarcin

Hepinize çok teşekkür ederim... Evet o şu an belki yanımda değil ama uzakta, arkadaşlarıyla kardeşiyle beraber... Tekrar çok teşekkürler.... :((

Friolero

Katılıyorum yeni bir kedicik sahiplenmelisin.

Sen bana oldukça yardımcı oldun her konuda. Kedi bakımı konusunda da çok bilgili olduğunu düşünüyorum. Başka bir yavruya evini açarsan belki bir nebze acın diner.

Ya canım çok üzüdüm . Bende onlardan uzaklaşmanın , onları kendi gözlerinin cennete göndermenin nasıl birşey olduğunu bilirim . Artık daha mutlu ama

akitalove

Size yürekten baş sağlığı diliyorum Allah kimseye böyle bir acı vermesin.

çok üzüldüm tarçın için. ama bu hepimize ders olsun: tatile vs. gittiğimizde evcil hayvanımızı kime emanet ettiğimize dikkat edelim.

zeynepgurgen

Başınız sağolsun, üzüntünüzü paylaşıyoruz.

deniz_berkan

Allah sabırlar versin size çok üzüldüm ... :(

Friolero

Başın sağ olsun cidden çok üzüldüm, tarçın sapasağlam gelsin diye çok dua etmiştim.

SimbaMia

Çok üzüldüm, okurken gözlerim doldu. 2kedim var günün birinde aramızdan bazılarımız ayrılıyor, yeni sevgilere kendinizi kapatmayın lütfen başınız sağolsun, Allah sabır versin.

nidacan

Başınız sağ olsun cidden çok üzüldüm :(

nidacan

Başınız sağ olsun cidden çok üzüldüm :(

eltarcin

Çok teşekkür ederim... Amin, kimseye vermesin... Hiçbir şeye benzemiyor bu acı :(

Başınız sağolsun gerçekten çok üzüldüm. Tarçınla ilgili sorunuzu okuduğumda geri döner inşallah diye dua etmiştim... o şimdi uzakta bile olsa hep sizin yanınızda kalacak. Siz hayatı boyunca ona çok güzel bir hayat verdiğiniz için size her zaman minnettar olacaktır. Allah sabır versin...