Kedimin Dışkısında Kan Var Neden Olabilir?

Dumanlili

Pazar günü veteriner kapalı o yüzden soruyorum. Dışkısını yaparken popsundan kan geliyor ama sanırım bağırsaklardan gelen bir kan değil. Sanki çıkarken anüsünden kan geliyor gibi nedeni ne olabilir?

5 CEVAP

deniz_berkan

götürebildiniz mi acaba veterinere merak ettim durumunu , kanlı dışkı olayından her zaman korkmuşumdur .

Dumanlili

Deniz_berkan evet veterinere götürdüm bu gün. Kesin bir neden söyleyemedi ama önceden uzun süreli bir ishal problemi olmuştu kedimin onun yüzünden olabileceğini bağırsaklarda tahriş olabileceğini söyledi. Kan pıhtılaşmasını sağlayıp bağırsakta kanama olmaması için bir iğne yaptı. Takip edelim dedi. Genel olarak kedim zaten hareketli coşkun bir hayvan hasta gibi halsiz değil.

Dumanlili

Ayrıca kedide kabız veya ishal durumu da yok

mukoza ile birlikte mi geliyor

Dumanlili

Kediasigiyim sanki dışkının dışına bulaşmış gibi duruyor. İçinde yok.