Köpek Alıcam Bunun İçin Bilgi İstiyorum

HakanOzel

Apartman dairesinde yaşıyorum ailemle beraber ailem hayvan istemiyor ben çok istiyorum

Ses yapmıyacak
çocuk ve hayvanlarla arası iyi olan
sıcak kanlı
kolay eğitilen

aslında bunların önemi yok ama apartman olduğundan dolayı

7 CEVAP

eren

aileni ikna etmeden önce bir köpek sahiplenmemeni tavsiye ederim. sonra istersen https://www.petlebi.com/rehber den köpek ırkları hakkına bilgi alabilirsin. Ama hemen hemen her köpek bazı özel cinsler hariç sıcakkanlıdır ve çocuklarla arası iyidir. o sebeple https://www.petlebi.com/kopek-ilanlari göz atmayı da unutma :)

tiptirisko

Satın alma sahiplen hic ses cikarmayacak bir hayvan mümkün mu sizce ?

2Furkan7

bence hiç sahiplenme apartman sakinleri onu evden attırırlar

izzy

O bir canlı ses yapmayacak ne demek oyuncakla idare ediver o zaman alsanda sokağa bırakacaksınız belli

Foxsnow

Paran varsa kyüshü cinsi var tam senlik yoksa klasik bi golden rotviever yada border collie alabirsin

durdane

sosis köpek ala bilirsin çok içten iyi bi köpek

ailen istemiyorsa acil durumda olan canlar için geçici yuva olabilirsin. tepkilerini ölçmüş olursun, belki sen de bakımının ne kadar zor olduğunu yaşayıp öğrenirsin... yalnız her şeyden önce bilmen gerekir ki; köpekler havlar, kediler miyavlar. :)