5-6 Aylık Kedi İçin

eymensen

Yetişkin mama sı kullanmamım herhangi bir sakıncası var mıdır çok tüy döküyor balıklıya geçmek istiyorum fakat hem yavru hem balıklı orijen de var sadece oda bütçemi aşıyorda.. şuan kullandığım nd kitten nar tavuk

4 CEVAP

Acana orijen wildfield naturea bunlar all life stages yani her ırktan ve yaştan kedi köpeğin yiyebildigi mama demek bence ndye vereceğiniz 90 liraya yakın parayı acana alabilirsiniz ya da 1p lira ekleyim 3 kg natures

Naturea*

zuleyhaa

Bizimki de 4 buçuk aylık sadece bebek maması giyebiliyor diğerini ısıramıyor. Bence veterinere gittiğinizde danışın belki büyük mamayı küçük küçük verebilirsiniz ama mantıklı mı bilmiyorum ben de ilk defa bakmaya başladım

eymensen

Bizimkinin sıkıntı yok küçüklük dişlerini attıfa sürekli tavuklu mama kullanmak istemiyorum haftada 1-2 ben ona balık versemde tüy dökümü cok fazla