Petcurean Go! Kullanan Varmı

SelinTuksal

Go! Nun rengi diğer kullandığım mamalara nazaran daha açık. Go kullanan varsa başka, sizinkinin de rengi açık mı yoksa bana bozuk mu yolladılar? Paketin tarihi geçmemiş aslında ve paketi ilk açtığımda taze gibi geldi. Ama bi kuşkulandım yine de. Bu arada kedilerim go ya bayıldı. Fotoda da üstteki go alttaki profine.

7 CEVAP

KedimVar

Go! kullanmadım ama bana rengi normal geldi.

martha

benim kullandığım çoğu mamanın rengi farklıydı markadan markaya değişmesi normal geldi bana

nyancat

İçeriğine göre renk değişiyor yine de kullanan birinden bilgi alın içiniz rahatlar

eltarcin

Bir süre Go! kullandım, sıkıntı yok senin mamada :) Nedense benim kullandığım mamalar hep açık renkli :)

Kjw

Merhaba ben ay başından beri kullanıyorum ve şimdilik memnunum...Foto yükleyemedim fakat sizinkiyle kıyas yapınca benimki koyu renkli...

Ama hangi Go* Somonlu olan mı,tavuklu olan mı sizinki.
Bendeki Somonlu*

Her mama farklı renkte oluyor neticede.

SelinTuksal

benimki tavuklu :) sanırım beyaz et oranı fazla olduğu için rengi açık, herkese teşekkür ediyorum.

SelinTuksal

Dün de birilerine dordum normal dediler (patipet grubu). Ama yine de bir go kullanan varsa onun cevabı iyi olur diye düşünmüştüm :)