1.5 Yaşında Erkek Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum Bunun Bir Zararı Var Mı?

1.5 yaşında erkek kedimi kısırlaştırmak istiyorum bunun bir zararı var mı?

6 CEVAP

SelinTuksal

Hayır, aksine kediniz için yararı var :)

Dumanlili

Hiç bir zararı yok. Kediyle o evi paylaşan sizsiniz başkalarının ne dediğini pek umursamayın. Kediniz agresiflik gösteriyorsa daha sakin olacaktır. Ayrıca evinizden kaçma riski azalacak balkondan pencereden düşme riski de azalacaktır. Kızgınlık döneminde kumuna ve evin bir çok yerine koku bırakacağı için evinizdeki kokular azalacaktır. Yine de siz bilirsiniz.

bazı insanlar kısırlaştırma diyor bende ne yapacagımı bilmiyorum acıkçası.

izzy

Zarari degil faydası var kesinlikle kisirlastirin

senakose

Yarari var. Kisirlastirirsaniz bir cok hastaligi engelliyor

Sagolun tesekkur ederim ve kısırlastırdım dün suan icin hic bir pismanlıgım yok ve cok mutluyuz