Tuvalet Sorunu

Mariana

Kedim dişi 10 aylık ve son zamanlarda kakasını banyoda küvete yapıyor. Tuvaletini sürekli temiz tutuyorum geldiğinden beri kum marka değişikliği yapmadım. Nasıl vazgeçirebilirim küvete yapmaması için? Şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

mervecanan

küvetten uzaga koyun bi süre kumu banyonun kapısını kapatın kumuna tekrar alıstıgında bu davranısı bırakacaktır

SelinTuksal

küvetin yan tarafına doğru koysanız?

Mariana

Küvetin hemen yanında tuvaleti banyoda hep tuvaleti

SelinTuksal

oraya bi kedi uzaklaştırıcı sprey falan sıksanız veya patilerini orda bi suya soksanız (biraz tırsar bi daha girmez diye düşündüm.)?

Mariana

Aksine suyu çok seviyor küvete su doldurduğumuz zaman kendi suya girip toprak kazıyor gibi patilerini suyun içinde oynatıyor küvete oda spreyi sıktım kolonya döktüm ama yine de devam ediyor :(