Kedi Tarakları

asli

Merhabalar, arkadaşlar merak ediyorum kediniz için ne tür tarak kullanıyorsunuz bu furminatör dedikleri taraklar işe yarıyor mu ona göre alacağım malum mevsim değişmek üzere kedilerin tüy dökme dönemleri geliyor ya a tüy dökmeleri hızlanıyor bu taraklarla tüylerin eve dağılmasını engellemek mümkün oluyor mu?

4 CEVAP

smkb

kediniz için tarak arıyorsanız . furminatörün uygun olduğu söyleniliyor . yalnı tarakların agız genişliğine dikkat edin

kara

furminatörün tüy toplayıcıları iyidir mutlaka alın büyük zahmetten kurtarıyor

Rammer

evet furminatörler gayet işe yarıyorlar kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

zzAr

kesinkikle çok işe yarıyorlar ancak kedinizin hassas bölgelerinde (karın, kafa,çene altı) nazikçe kullanmaya dikkat edin.