Kedim Severken Kaçıyor Kimse Cevap Vermediği İçin Güncellemek İstedim

Siyamm

Arkadaşlar öncelikle merhaba kedim son 2-3 haftadır severken benden kaçıyor yanına uzanıyorum kalkıp gidiyor kafasını seviyorum kafasını başka yere çeviriyor sadece uykudan kalkınca sevdiriyor kendini acaba kızgınlık döneminde mi ? o yüzden mi yapıyor kendisi erkek 9 aylık siyam kedisi birde dışarı çıkmak için dış kapının önünde sürekli ağlar seste miyavlıyor tabi ki çıkartamıyorum soğuk davranıyor sebebi nedir acaba bilenler yorumlayanlar cevap verirse çok teşekkür ederim :)

3 CEVAP

kedilimadam

:)) kızgınlığa girmiş olabilir.Özellikle kapının önünde ağlaması buna işaret ediyor gibi.O yüzden de hırçınlaşmış ve size karşı davranışları değişmiş olabilir.Kısırlaştırmayı düşünüyor iseniz koku bırakmaya başlamadan veterinere götürmenizi öneriyorum.Benim de dişi kırık kuyruk siyamım var.Diğer kedime göre çok daha duygusal dışarıda çok vakit geçirdiğimde küser eve döndüğümde onun gönlünü almak için dil dökerim.Siz bu aralar dışarıda çok vakit geçirip onu kendinizden mahrum bıraktıysanız ona da tavır yapıyor olabilir:)

Siyamm

ben üniversiteyi şehir dışında okuyorum bana karşı olabilir ama anneme babamada karşı böyle kaçıyor galiba kızgınlıktan dolayı teşekkür ederim cevabınız için :)

Rabia_Smk